Steaua, noul lider al Ligii I dupa 3-0 la Iasi! Petrolul a ZDROBIT Pandurii! Comenteaza etapa

Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 14 Septembrie 2012, 13:47
Data actualizarii: Luni 17 Septembrie 2012, 23:26

Vineri:
NEBUNIE de meci la Piatra Neamt! Doua goluri in 4 minute, noctura a cedat! Ceahlaul 2-1 FC Brasov!
Dinamovistii il imbolnavesc de inima pe Bonetti! Filip si Grigore au ratat incredibil! Dinamo 0-1 CFR Cluj

Sambata:
Iliesta a ars gazul! Trei goluri in 10 minute! Gaz Metan 1-3 Chiajna
Hagi, egal cu noii miliardari din Liga I! Otelul 1-1 Viitorul
A revenit Herea! Dubla din penalty inainte de meciul cu Steaua! Rapid 3-1 Gloria Bistrita

Duminica:
Prima infrangere pentru Grigoras! Pandurii pierd locul 1! Petrolul 4-0 Pandurii
Steaua conduce in Liga I dupa 2 ani! CSMS Iasi 0-3 Steaua

Luni:
Multescu duce Astra la doua puncte in spatele Stelei! U Cluj 1-3 Astra Ploiesti
Vaslui 2-1 Turnu Severin! N'Doye inscrie in ultimul minut de joc: Jucatorii de la Severin acuza fault in atac la faza golului!