Gaz Metan 1-3 Concordia! Iliesta a ars Gazul: 3 goluri in 10 minute pentru o victorie fara emotii a Concordiei!

Superliga
Data publicarii: Sambata 15 Septembrie 2012, 20:50
Data actualizarii: Sambata 15 Septembrie 2012, 20:52

Gaz Metan: Buchta - Frasinescu, Muth, Markovic, Vukadinovic - Nicandro - Astafei, Fl. Dan (cpt), Avram, Tahar - Llulaku

Rezerve: Plesca, C. Petre, Trtovac, Buzean, Bawab, Vasilache, Todea

Chiajna:
Nita - V. Cretu, Ghionea, Leca, Bambara - Serendic, Paraschiv, S. Pana (cpt), Zuluf - Purece, Wellington

Rezerve: Lepmets, Beliga, V. Simion, Popovici, G. Damian, D. Stan, Cl. Belu

_________________________________________________________________________________________

Min 66: GOOOOOL Zuluf ii ia fata unui fundas si inscrie cu capul!

Min 59: GOOOOOOOOL Leca inscrie primul gol in Liga 1 dupa o lovitura libera executata de Purece.

Min 56: GOOOOOOL Astafei egaleaza repede pentru Gaz Metan!

Min 50: GOOOOL Wellington

Min 45+1: Final de prima repriza!

Min 40: ... Avram este eliminat pentru al doilea cartonas galben!

Min 34: Florin Dan plojeaza in careu, dar arbitrul este pe faza si ii acorda galben pentru simulare

Min 28: Purece executa bine o lovitura libera de la 25 de metri, dar mingea trece putin pe langa

Min 25: ... Zuluf incaseaza al treilea cartonas galben al partidei, dupa un fault din spate.

Min 17: ... Pana este si el avertizat

Min 16: Un prim sfert de ora extrem de slab. Niciuna dintre cele doua echipe nu a fost capabila sa-si creeze macar o sansa de gol

Min 10: ... Catalin Avram incaseaza primul cartonas galben al intalnirii.

Min 5: Astafei incearca o patrundere pe flancul drept, dar este blocat bine de Leca.