NEBUNIE de meci la Piatra Neamt! Doua goluri in 4 minute, noctura a cedat! Ceahlaul 2-1 FC Brasov!

Superliga
Data publicarii: Vineri 14 Septembrie 2012, 18:51
Data actualizarii: Vineri 14 Septembrie 2012, 21:03
LIVESCORE din 165 de campionate pe m.sport.ro!

Ceahlaul:
Miron - Moreno, Cazan, Ichim, Rusu - Constantinescu, Achim, Monroy, Stana - Golubovici, Velici
Rezerve: Jovic, Miron, Tolimir, Badescu, Margine, Tepes, Vitelaru

FC Brasov:
Taborda - Velayos, Machado, Munteanu, Cr. Ionescu - Menassel - I. Popa, Mateiu, Bruno Madeira, Paun - Batin
Rezerve: Mutu, Lazar, Davide, Enceanu, D. Popa, Tames, Hadnagy

Nocturna stadionului din Piatra Neamt a cedat - meciul a fost intrerupt timp de 10 minute

Min 66. GOOOOL CEAHLAUL!
Nebunie la Piatra Neamt. Golubovic inscrie cu o lovitura de cap din centrarea lui Constantinescu.

Min 63. GOOOOL FC BRASOV!
Madeira inscrie din pasa lui Cazan

Min 45. GOOOOL CEAHLAUL!
Velici deschide scorul chiar inainte de pauza dupa faza excelenta a lui Marian Constantinescu, cel care i-a pus pe tava golul lui Velici.

Min 32.
Prima ocazie mare a partidei - lovitura libera de la marginea careului pentru oaspeti, mingea este trimisa in zid si apoi sare la Madeira insa acesta e blocat incredibil de Miron

Min 30.
Galben pentru Monroy.

Min 15.
Taborda are emotii la lovitura de cap a lui Golubovic. Mingea trece insa pe langa poarta