UNIC si IREPETABIL! Ce le-a spus Ronaldo apropiatilor inainte de seara magica cu Atletico: "Asa o sa se intample!"

Cristiano Ronaldo Champions League Juventus - Atletico Madrid Juventus Torino Ronaldo Liga Campionilor UNIC si IREPETABIL! Ce le-a spus Ronaldo apropiatilor inainte de seara magica cu Atletico: "Asa o sa se intample!"
Data publicarii: Miercuri 13 Martie 2019, 11:40
Data actualizarii: Miercuri 13 Martie 2019, 12:22

Cristiano Ronaldo a dat recital pe Juventus Arena in Champions League!

Ronaldo a calificat-o pe Juventus in sferturile Champions League cu un hattrick de senzatie cu Atletico Madrid. Campioana Italiei a revenit la 0-2 in tur, iar acum viseaza la trofeu.

Il au in echipa pe Mr. Champions, castigator a patru trofee in ultimii 5 ani cu Real Madrid.

• UNIC si IREPETABIL! Ce le-a spus Ronaldo apropiatilor inainte de seara magica cu Atletico: Asa o sa se intample!

Ronaldo era convins ca urmeaza o seara mare. Potrivit Marca, Ronaldo le-a spus prietenilor apropiati si familiei inainte de meci ca va reusi un hattrick, iar Juventus se va califica in sferturile de finala.

Atletico era una din victimele sale preferate in cei 9 ani petrecuti la Real Madrid. Ronaldo a marcat patru goluri si a reusit trei pase decisive in ultimele 7 partide cu echipa lui Simeone.

23 de goluri in 33 de partide are Ronaldo cu Atletico Madrid.

Ronaldo, replica pentru Simeone!

Cristiano Ronaldo i-a returnat gestul lui Simeone de la meciul tur, cand madrilenii s-au impus cu 2-0. VEZI IMAGINI IN GALERIA FOTO