Se stie deja prima semifinala a UEFA Champions League? GAFA URIASA aparuta pe site-ul oficial al Romei: italienii au pus in vanzare biletele :)

AS Roma rezultat roma barcelona roma barcelona semifinale uefa champions league Liga Campionilor
Data publicarii: Vineri 13 Aprilie 2018, 08:48
Data actualizarii: Vineri 13 Aprilie 2018, 09:19

AS Roma s-a calificat in semifinalele UEFA Champions League dupa un meci incredibil cu Barcelona. Italienii au castigat returul de pe Olimpico, scor 3-0, desi pierdusera mansa tur a sferturilor cu 1-4.

In cursul zilei de ieri o gafa uriasa a aparut pe site-ul oficial al Romei. Italienii au pus in vanzare biletele pentru semifinala cu... Liverpool. Tragerea la sorti pentru semifinalele UEFA Champions League va avea loc astazi, ora 14:00.

Greseala a persistat pe site doar cateva minute, insa a fost suficient pentru ca internautii sa o sesiseze. Reprezentantii clubului italian au precizat ca s-au facut doar niste teste pentru ca imediat ce se afla oficial adversarul din semifinale suporterii sa isi poata achizitiona biletele de pe site-ul oficial.