Juventus, ZERO FARA RONALDO: 0-2 cu Juventus. GOOOL MESSI! United a spulberat-o pe Leipzig: 5-0! Lucescu, EGALAT la Budapesta: 2-2 cu Ferencvaros. AICI AI TOT ce s-a intamplat in Champions League

Liga Campionilor
Live Blog
CHAMPIONS LEAGUE
Data publicarii: Miercuri 28 Octombrie 2020, 20:05
Data actualizarii: Joi 29 Octombrie 2020, 00:01

AICI ai toata actiunea din Champions League: toate golurile, toate rezultatele, toate fazele importante!

23:58 28 Oct
REZULTATELE COMPLETE ALE ZILEI IN UEFA CHAMPIONS LEAGUE

23:56 28 Oct
GOOOL MESSI la TORINO! Leo transforma fara probleme penalty-ul scos de Fati! Barcelona castiga cu 2-0!

23:38 28 Oct
GOL DORTMUND! Sancho deblocheaza tabela in Dortmund - Zenit din 11 metri! 1-0 pentru Borussia!

23:37 28 Oct
Doua goluri in 3 minute pentru United cu Leipzig! Rashford le-a inscris pe ambele! United are 3-0 cu semifinalista Champions League din sezonul trecut!

23:31 28 Oct
GOL Ferencvaros! Maghiarii revin in meci dupa golul lui Tokmac!

23:27 28 Oct
GOL SEVILLA ! 1-0 cu Rennes, a inscris Luuk de Jong!

23:15 28 Oct
1-1 intre Brugge si Lazio la pauza:

22:44 28 Oct
GOL DINAMO KIEV! De Pena face 2-0, dupa o respingere gresita a lui Lovrencsics!

22:36 28 Oct
Rezultatele dupa jumatate de ora de joc! United are 1-0 cu Leipzig, semifinalista sezonul trecut, la fel si Lazio in deplasarea de la Brugge.

22:32 28 Oct
Meciul de la Budapesta se disputa cu suporteri in tribune. Peluza maghiarilor e aproape plina.

22:30 28 Oct
GOL DINAMO KIEV! Echipa lui Lucescu o conduce pe Ferencvaros dupa 28 de minute! Gol marcat de Tsygankov din penalty!

22:19 28 Oct
GOL BARCELONA! Actiune superba a lui Dembele, care ajunge in pozitie de sut si trage la poarta, mingea e deviata si ia un efect fantastic, fara nicio sansa pentru Szczesny!

22:06 28 Oct
BARA BARCELONA in minutul 2! Griezmann a trimis in bara din 10 metri. Barca a mai avut o ocazie mare in startul jocului: Messi a fost blocat in cativa metri, in unghi, de Bonucci!

21:44 28 Oct
Chelsea n-are mila de Krasnodar! E 0-4 in Rusia!

21:37 28 Oct
GOL PSG! Kean e omul zilei pentru finalista Champions League! Dubla la Istanbul!

21:20 28 Oct
GOL PSG! Kean deschide scorul la Istanbul!

20:35 28 Oct
GOL CHELSEA! Englezii conduc cu 1-0 in Rusia!

20:34 28 Oct
Chelsea a avut penalty in minutul 14, dar Jorginho a trimis in bara.

20:12 28 Oct

Istanbul Basaksehir 0-0 PSG