Pentru ca el e Zlatan si poate! Starul lui PSG a facut schimb de tricouri CU DOI JUCATORI de la Chelsea dupa meci :)

Zlatan Ibrahimovic PSG Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 17 Februarie 2016, 12:57
Data actualizarii: Miercuri 17 Februarie 2016, 13:27

PSG are prima sansa de calificare in sferturi dupa 2-1 pe teren propriu cu Chelsea. GOLURILE AICI

Zlatan a fost in centrul atentiei la meciul de pe Parc des Princes.

A deschis scorul in minutul 39, cu un sut din lovitura libera, a provocat o avalansa de mesaje haioase pe retelele de socializare pentru ca si-a aparat nasul de fiecare data cand a stat in zid (foto jos), iar la final a facut schimb de tricouri... insa nu 'mainstream', cu un adversar, ci 'Ibra style', cu doi.

CLICK AICI PENTRU REZUMAT

PSG a invins-o pe Chelsea in prima mansa din faza optimilor, scor 2-1. Golurile au fost marcate de Ibrahimovici '39, Cavani '76, respectiv Obi Mikel '45+1. Returul e pe 9 martie.

Willian si Pedro i-au dat tricourile lui Zlatan la finalul meciului.