Omul care l-a scos din minti pe Messi! Un momentul RIDICOL a ingropat-o pe Barcelona in minutul 94! Care e jucatorul de care face misto toata lumea:

Victor Valdes fc barcelona PSG Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 03 Aprilie 2013, 08:40
Data actualizarii: Miercuri 03 Aprilie 2013, 08:45

PSG 2-2 FC Barcelona / PSG a salvat in ultimele clipe un egal in partida cu Barcelona si pastreaza sanse la calificare dupa golul lui Matuidi din minutul 94.

Barcelona a fost la cateva minute de o victorie pe Parc des Princes care aproape ii asigura calificarea in semifinalele competitiei. La practic ultima faza insa, Ibrahimovici i-a pus mingea pe sut lui Matuidi iar acesta a egalat, mingea fiind si deviata.

Lionel Messi a fost surprins de camere extrem de suparat dupa acel moment iar fanii au sarit sa-l atace pe Victor Valdes. Portarul care va parasi Barca la vara facuse un meci perfect pana in acel moment, blocandu-l pe Ibrahimovici in mai multe randuri in situatii de 1 la 1.

Din pacate pentru portarul spaniol, felul in care a primit al doilea gol l-a transformat in tapul ispasitor. Pe net au aparut multe poze in care Valdes e ridiculizat! Iata-le pe cele mai tari CLICK AICI