Seara magica in Liga! PSG 2-2 Barcelona! Bayern 2-0 Juventus! GOL dramatic pentru PSG in min 94! Bayern a demolat-o pe Juve din secunda 25 pana la final! VIDEO:

Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 03 Aprilie 2013, 07:11
Data actualizarii: Miercuri 03 Aprilie 2013, 14:49

Urmareste LIVESCORE meciuri din peste 165 de campionate aici!

Meciurile sunt si pe mobil pe m.sport.ro

CLICK AICI PENTRU REZUMATE

PSG 2-2 Barca

PSG: Sirigu, Jallet, Alex, Maxwell, Thiago Silva, Beckham, Matuidi, Pastore, Lucas Moura, Ibrahimovici, Lavezzi
Barcelona: Valdes, Alves, Pique, Alba, Mascherano, Iniesta, Xavi, Messi, David Villa, Alexis Sanchez

FINAL

Min 94: GOL Matuidi in prelungiri, dupa un sut deviat la care Valdes nu a avut ce face!

Min 90: GOL Xavi transforma penaltyul

Min 88: Alexis Sanchez obtine penalty dupa ce e faultat de Sirigu

Min 80: GOL Ibrahimovici dintr-un OFFISDE DE 2 METRI!!

Min 77: Faza incredibila! Doi catalani se dau cap in cap insa francezii continua faza si Ibrahimovici rateaza in pozitie de 1 la 1 cu Valdes!

Min 75: Xavi trage din lovitura libera insa mingea este deviata si cade pe plasa!

Min 69: Dani Alves trimite din lovitura libera la cativa centimetri de bara!!!

Min 60: PSG incearca sa atace cu 3-4 jucatori insa balonul ajunge cu greu in careul Barcei.

Min 46: Schimbare facuta de Tito Vilanova: iese Messi, care se pare ca a acuzat o accidentare, intra Fabregas!

PAUZA

Min 38: GOL Messi dupa o pasa geniala a lui Dani Alves!

Min 26: SUT al lui Ibrahimovici, putin pe langa bara!

Min 18: Valdes scoate cu greu sutul lui Ibrahimovici

Min 17: Iniesta trimite la o palma de bara din coltul careului! Executie superba a catalanului!

Min 15: SUT Pastore de la 20 de metri, retinuta cu greu de Valdes!

Min 8: Sut al lui Xavi, de la 20 de metri, peste poarta

Min 4: BARA pentru Lavezii la o actiune superba a lui Pastore!

Min 1: A inceput meciul

Bayern 2-0 Juventus

Bayern: Neuer, Lahm, van Buyten, Dante, Schweinsteiger, Ribery, Gustavo, Kroos, Alaba, Mandzukic, Muller
Juventus: Buffon, Barzagli, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Peluso, Pirlo, Vidal, Marchisio, Quagliarella, Matri

FINAL

Min 90: Dubla ocazie imensa pentru Muller care trage in blocaj si apoi peste poarta!

Min 85: Acelasi ritm lent, Bayern a inghetat meciul la acest scor

Min 75: Lichtsteiner cere penalty insa arbitrul ii da galben pentru simulare

Min 65: GOL marcat de Muller dupa ce Buffon a respins inca o data mingea aiurea!

Min 60: Meciul este in continuare linistit, Bayern isi face jocul de pase in timp ce Juventus nu reuseste sa construiasca.

Min 49: Ocazie pentru Bayern imediat dupa pauza, sutul lui Mandzukic este respins de Buffon

PAUZA

Min 44: Bonucci trimite cu capul putin peste poarta din centrarea lui Pirlo!

Min 33: CE OCAZIE pentru Bayern! Robben trimite pe langa din 10 metri!!

Min 30: Jocul este destul de incalcit, ambele echipe incearca sa construiasca insa nu reusesc sa se apropie de careul advers

Min 20: Ribery trimite in plasa laterala din 6 metri! Ce ocazie pentru Bayern

Min 18: OCAZIE pentru Bayern! Robben trage in Buffon din 10 metri!

Min 13: OCAZIE pentru Juventus, dupa sutul lui Vidal de la 30 de metri!

Min 8: Jocul este condus de Juventus, Bayern s-a retras in aparare dupa ce a dat gol

Min 1: GOOOOOOL Alaba deschide scorul in secunda 26 dupa o gafa mare a lui Buffon!