Milan are sanse minime sa castige cu Barca! Pariorii se imbogatesc daca pun pe echipa lui Berlusconi! Cum s-au facut de RAS fara sa fi jucat un minut contra lui Messi:

AC Milan Barcelona Champions League messi Silvio Berlusconi Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 20 Februarie 2013, 15:21
Data actualizarii: Miercuri 20 Februarie 2013, 15:30

Barcelona merge ceas in La Liga si are de gand sa faca la fel si in optimile CL. Intre timp, are de jucat la Milano, pe San Siro, unde e favorita certa. Meciul Milan-Barcelona e LIVE TEXT de la 21.45.

AC Milan pare sa nu aiba nicio sansa in fata Barcelonei la meciul din Champions League, prima mansa din optimi. Trupa controlata de Berlusconi are cota 6.00 pentru o victorie, in timp ce Barcelona are 1,52 pentru un succes, la casele de pariuri europene.

Milan este chiar intr-o pozitie ridicola, cum scriu italienii de la 'Gazzetta dello Sport', avand cea mai mare cota din istorie intr-un meci jucat pe San Siro. Ultimul 'record' al Milanului, in materie de sanse mici era la precedenta dubla cu Barca, tot in Champions League.

De o victorie a Milanului la zero, cu mai multe goluri marcate, pare ca nici nu poate fi vorba, de vreme ce cota sare de 10.00.

La ultimele doua dueluri in dubla masa, in Liga, Milan si Barca au facut 2-2 la Barcelona si 2-3 la Milano (2011, in grupe) cat si un 0-0 la Milano si 3-1 la Barcelona (2012, in sferturi, iar Barca a trecut in semifinale).