LIVERPOOL 0-0 BAYERN | Mane a ratat o sansa URIASA in prima repriza! Totul se joaca la Munchen

Liverpool bayern liverpool bayern live Liga Campionilor
Data publicarii: Marti 19 Februarie 2019, 23:56
Data actualizarii: Marti 19 Februarie 2019, 23:56

AICI AI CELE MAI IMPORTANTE FAZE DIN LIVERPOOL - BAYERN!

LIVERPOOL 0-0 BAYERN

min 90+5: Final de meci pe Anfield! 0-0, calificarea se decide la Munchen. Liverpool a ratat marile ocazii ale turului.

min 86: Cap Mane la coltul scurt dupa o centrare a lui Robertson, scoate Neuer!!! O noua sansa importanta pentru senegalez, care a ratat cea mai mare ocazie a meciului in prima repriza!

min 60: Fanii lui Bayern au razboiul lor cu oamenii care scumpesc biletele. Au fost aplaudati de suporterii lui Liverpool in momentul in care au scos bannerele.

min 53: Contele Lovren. Sau Scufita Rosie. Depinde din ce unghi privesti. :))

min 46: A inceput repriza a doua din Liverpool - Bayern!

min 45: Repriza se incheie dupa inca o faza periculoasa a lui Liverpool in careul lui Bayern! Apararea germanilor salveaza! 0-0 dupa 45 de minute.

min 33: Ocazie URIASA pentru Liverpool! Sutul lui Keita de la marginea careului sare din genunciul lui Sule in mana jucatorului german, apoi la Mane, singur in 10 metri! Atacantul din Senegal trage din intoarcere, putin pe langa!!! Sansa mare de tot pentru Liverpool!

min 21: Executie spectaculoasa a lui Keita de la distanta, Neuer nu e testat. Incercare superba a jucatorului venit de la RB Leipzig.

min 12: Doua ocazii in numai cateva zeci de secunde! Salah nu il poate bate pe Neuer, apoi Allison o salveaza pe Liverpool la ocazia lui Coman!!!

22:00 A inceput super meciul de la Liverpool!

21:45 Echipele sunt la incalzire. Super atmosfera pe Anfield.

21:30 Cum au fost asteptati la stadion jucatorii lui Liverpool.

21:15 Jucatorii sunt in vestiar, se pregatesc sa iasa la incalzire.

21: 00 Echipele de start pentru Liverpool - Bayern

LIVERPOOL

BAYERN

20:11 Shaqiri isi intalneste fosta echipa in aceasta seara.

19:59 Acum la Liverpool!

17:26 Suporterii lui Bayern, in forma maxima. :)

16:53 Asa arata programul de meci editat de Liverpool pentru supermeciul cu Bayern de pe Anfield:

16:45 LIVERPOOL - BAYERN e meciul zilei in optimile Champions League. Finalista de anul trecut o intalneste pe una dintre favoritele istorice la castigarea trofeului. Liverpool - Bayern incepe la 22:00 si e LIVE TEXT pe www.sport.ro!