Imaginea anului reusita de un ROMAN in Champions League! Si-a facut un SELFIE la umilinta lui Bayern! Cum arata poza! FOTO:

Un roman a reusit cea mai tare poza din 2015 de la un meci de fotbal.

Andrei Pitorac si-a facut un selfie la meciul jucat de Porto acasa, in fata celor de la Bayern. O partida istorica, in care nemtii au cedat cu 1-3 in mansa tur din sferturile Ligii, jucata pe terenul lusitanilor.

Romanul a fost la meci, a vrut sa-si faca un selfie si a nimerit chiar momentul in care Quaresma deschidea scorul, din penalty, in minutul 3.

El a trimis imaginea celor de la FC Porto, care au postat-o pe contul de Facebook.

Golo! / Goal! / Gol!Foto enviada por / Photo sent by Andrei Pitorac#UCL #FCPorto #FCPFCB