Huntelaar a ramas masca dupa ce a vazut Steaua cu Schalke: "M-a sunat la pauza!" Ce i-a spus lui Marica despre echipa lui Reghe:

schalke Ciprian Marica Klaas Jan Huntelaar Liga Campionilor
Data publicarii: Vineri 20 Septembrie 2013, 17:34
Data actualizarii: Vineri 20 Septembrie 2013, 17:34

► HIGH, OLANDA! Totii ochii pe pustii care ne pot trimite la BARAJ: PSV – Ajax duminica 17:30, IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Absent la partida Schalke - Steaua din cauza faptului ca nu s-a refacut in totalitate dupa o accidentare, Huntelaar a comentat pe marginea partidei cu fostul sau coleg de la Schalke, Ciprian Marica.

"Am vorbit cu Huntelaar si la pauză imi confirma ceea ce ii spusesem eu inainte de meci, ca Steaua e o echipă agresiva, care alearga mult.

Dar la final mi-a zambit si mi-a zis ca totusi romanii mei nu au fost chiar asa, cu toate ca au tinut piept 60 de minute si numai o greseala a facut sa primeasca gol" a spus Marica la DolceSport.