REAL MADRID 3-0 AS ROMA | SUPERGOLURI ISCO, BALE si MARIANO. Asensio a fost la un pas de GOLUL SEZONULUI in Champions League

Real Madrid AS Roma Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 19 Septembrie 2018, 22:52
Data actualizarii: Miercuri 19 Septembrie 2018, 23:54

AICI AI CELE MAI IMPORTANTE FAZE ALE MECIULUI!

REAL 3-0 AS ROMA

min 90+1: GOOOL MARIANO! Atacantul trimite un sut fantastic, din coltul careului, lateral stanga, direct in vinclu. 3-0!

min 80: Asensio putea inscrie golul sezonului in Champions League! Mijlocasul a trecut mingea cu calcaiul printre doi adversari, apoi a incercat un sut fara sa se uite la poarta, dar Olsen a respins. Faza minunata facuta de Asensio!

min 58: GOOOOL BALE! Pasa minunata a lui Modric, Bale scapa in stanga si trage in cros, de la marginea careului, Olsen plonjeaza, insa nu poate opri sutul. 2-0 Real.

min 49: Sut superb al lui Under de la 18 metri, Navas sare si scoate peste bara! Interventie superba a portarului din Costa Rica.

min 45: GOOOOL ISCOOOO! In finalul reprizei, mijlocasul Realului transforma o lovitura libera de la marginea careului. Real conduce cu 1-0!

min 10: Doua ocazii mari pentru Real in primele 10 minute ale meciului. Mai intai Bale a ratat din pozitie excelenta, apoi Isco a fost blocat de portarul Olsen in cativa metri!

min 1: A inceput meciul de la Madrid!

*** Ultimele miscari de incazire inainte de startul partidei.