REZULTATE LIGA 2: Rapid - Gloria Buzau 3-2 | Rapid invinge pe Gloria Buzau dupa ce a fost condusa de doua ori! Vezi toate rezultatele aici

liga 2 FC Arges Metaloglobus Nicolae Dica sportul snagov Liga 2 REZULTATE LIGA 2: Rapid - Gloria Buzau LIVE 12.30 | Ploaie de goluri la Pandurii - UTA! Metaloglobus revine spectaculos in 10 oameni si castiga cu Daco-Getica. Vezi toate rezultatele
Data publicarii: Duminica 22 Septembrie 2019, 11:05
Data actualizarii: Duminica 22 Septembrie 2019, 14:25

Vezi aici toate rezultatele din Liga 2, Romania!

Rapid - Gloria Buzau 3-2

Final de meci! RAPID INVINGE DUPA CE A FOST CONDUSA DE DOUA ORI

• REZULTATE LIGA 2: Concordia Chiajna - FC Arges 0-1 LIVE | UTA sa impus cu Pandurii Tg. Jiu. Metaloglobus revine spectaculos in 10 oameni si castiga cu Daco-Getica

Min. 78: GOL Rapid! Sefer apare inspirat in fata portii si finalizeaza mingea primita de la Labeau

Min. 58: GOL RAPID! Draghiceanu marcheaza un gol spctaculos din lovitura libera si restabileste egalitatea

Min. 52: GOL BUZAU! Munteanu marcheaza dupa ce se desprinde de apararea Rapidului

Pauza in Regie! Rapidul a inceput meciul slab, incasand un gol repede, insa Hlistei a egalat situatia iar Rapidul a reintrat in meci

Min. 18: GOL RAPID! Hlistei egaleaza din fata portii dupa o centrare primita de la Sefer

Min. 10: GOL BUZAU! Huiban deschide scorul cu o lovitura de cap

Min. 1: A inceput meciul dintre Rapid si Gloria Buzau cu un sut al lui Roskopf in plasa laterala

Echipele de start

Rapid: Tataru - Voicu, Bonnin, Mallo, Oanea, Jorza, Lazar, Djuric, Sefer, Hlistei, Roskopf

Gloria Buzau: Stoian - Git, Candrea, Ionita, Nedelea, Luptak, Balgiu, Tucaliuc, Munteanu, Alexandru, Huiban

Concordia Chiajna - FC Arges 1-1

Final de meci! Concordia Chiajna a remizat pe teren propriu dupa ce a fost condusa din minutul 15.

PAUZA

min 42: GOL Chiajna! Paul Batin restabileste egalitatea dupa ce a batut execrabil un penalty, mingea deviata de portar ajunge la atancatul celor de la Chiajna si marcheaza cu poarta goala.

min. 15: GOL Arges! Motroc deschide scorul pentru echipa lui Dica printr-o lovitura de cap

min. 1: A inceput partida