VIDEO! Steaua II: gol dat cu o torpila in vinclu, gol luat dupa o eroare de amatori! Ce gol a dat si Dayro

Data publicarii: Duminica 27 Septembrie 2009, 14:48
Data actualizarii: Duminica 27 Septembrie 2009, 15:15

STEAUA II 3-1 TRICOLORUL BREAZA | Filip a dat un gol senzational in meciul cu Tricolorul Breaza. Mingea trimisa de el s-a dus direct in vinclu. Si Dayro a marcat in ultimul sau meci pentru Steaua II.

Steaua II a deschis scorul in minutul 15 al meciului din Liga a II -a cu Tricolorul Breaza dupa o faza superba.

Un corner executat de Dayro Moreno a fost respins din careul Tricolorului din Breaza, iar mingea a ajuns la Filip, care de la 20 de metri a trimis un sut senzational aproape de vinclu.

In meciul cu Tricolorul, Dayro si Plesan au fost bagati din primul minut. Acesta poate fi ultimul lor meci la Steaua, Mihai Stoichita anuntand ca ii vrea la prima echipa pentru meciurile din Campionat, Cupa si Europa League.

BREAZA A EGALAT prin Visan la mijlocul primei reprize dupa o eroare de amatori a apararii steliste:

In minutul 50, Dayro a marcat din nou pentru Steaua II!