Voteaza AICI MESERIASUL etapei!

Bogdan Stancu ciprian selagea Superliga
Data publicarii: Vineri 09 Aprilie 2010, 11:19
Data actualizarii: Vineri 09 Aprilie 2010, 11:23

Dubla lui Nei si Selagea, golul din ultimul minut al lui Raduta sau executia lui Bogdan Stancu? Care este MESERIASUL etapei?

Bogdan Stancu a inscris golul victoriei pentru Steaua in meciul cu Bistrita. Stoichita l-a felicitat dupa meci pe atacant si i-a facut o declaratie de dragoste: “Il iubesc pe Stancu”

Brazilianul Nei de la CFR Cluj a fost NEIRTATOR in meciul cu Poli Iasi. El a inscris cele doua goluri ale victoriei ardelenilor si a ajutat echipa sa ramana la 3 puncte distanta de Steaua in clasament.

Mijlocasul Ciprian Selagea de la Alba Iulia a fost omul meciului cu Universitatea Craiova. El a reusit sa inscrie cele doua golurii ale victoriei celor de la Alba Iulia.

Lucian Raduta de la Rapid si-a salvat echipa in ultimul minut de prelungiri. Rapid a terminat 1-1 cu Ceahlaul iar Andone viseaza sa prinda Europa League.