Thriller la Medias! Gaz Metan a ratat doua penalty-uri in 5 minute, Timisoara a dat gol in min 89! Cel mai NEBUN meci al etapei din Liga I
![Thriller la Medias! Gaz Metan a ratat doua penalty-uri in 5 minute, Timisoara a dat gol in min 89! Cel mai NEBUN meci al etapei din Liga I Gaz Metan Medias thaer bawab](https://res.sport.ro/assets/sport/2014/02/24/image_galleries/204391/thriller-la-medias-gaz-metan-a-ratat-doua-penalty-uri-in-5-minute-timisoara-a-dat-gol-in-min-89-cel-mai_size6.jpg)
Gaz Metan - Poli Timisoara a inceput tare! Todea a fost eliminat dupa numai 3 minute pentru o lovitura cu cotul in fata unui adversar.
Ce s-a intamplat in repriza a doua depaseste insa toate asteptarile pe care le aveau fanii de la meciul asta! In minutul 72, Mera l-a faultat in careu pe Trtovac, iar centralul Cojocaru a dictat lovitura de la 11 metri.
A batut iordanianul Bawab, insa Nuno Claro i-a anticipat executia si a scos! Dupa numai 4 minute, Gaz Metan a obtinut inca un penalty. De aceasta data, arbitrul a vazut un hent la Gorobsov. Gaz Metan a schimbat executantul. A batut Ciprian Petre, dar Nuno Claro a scos din nou!
Timsioara nu s-a multumit cu punctul. In minutul 89, Nanu a inscris pentru Poli!
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News