Stelistii INNEBUNITI la meciul cu Haifa! Au retrait COSMARUL cu Napoli! Cum s-au bucurat in cel frumos final posibil

Data publicarii: Vineri 04 Noiembrie 2011, 21:21
Data actualizarii: Vineri 04 Noiembrie 2011, 21:21

Extaz, agonie si iar extaz! Stelistii au trecut prin toate starile la meciul cu Maccabi. Din 2006, de la Kiev, Steaua n-a mai reusit o victorie cu 4 goluri in grupe.

Stelistii au iesit ca de pe front din batalia cu Haifa.  Pe Gardos l-au lovit blestemele lui Bacila - n-a rezistat nici macar un minut. Tatu a dat gol, dar s-a rupt si el.

Ghinioanele nu s-au oprit aici. De la 2-0 la 2-2 inainte de pauza - fanii Stelei au retrait cosmarul cu Napoli. Iar seara se anunta si mai neagra, cand Costea si-a pierdut capul si a luat rosu.

In 10 Steaua a renascut - a marcat de doua ori. Dupa primul gol al lui Tanase i-a crescut pulsul si lui Ilie Stan. A facut galagie pe margine si a fost trimis in tribuna.