Steaua si-a gasit atacantul PERFECT: "Va fi ARMA SECRETA in acest sezon!" Reghe poate sta linistit inaintea dublei cu Vardar! Cine va fi titularul din atacul echipei:

Steaua Stefan Nikolici Victor Becali Superliga
Data publicarii: Miercuri 10 Iulie 2013, 23:21
Data actualizarii: Miercuri 10 Iulie 2013, 23:29

►Marti 23 iulie - Europa, ne-am intors! 21:45 Vardar - Steaua, in direct PRO TV si Voyo.ro

Steaua a castigat fara emotii Supercupa Romaniei, dupa un 3-0 sec cu castigatoarea Cupei Romaniei, Petrolul, iar factorul determinant a fost Nikolic - spune Victor Becali, varul patronului Stelei. Hulit de fani in ultimul timp pentru ineficienta sa, Nikolic a jucat astazi perfect, reusind sa deschida scotul in minutul 21 si sa obtina un penalty 9 minute mai tarziu.

"Nu stiu ce ar fi putut face Bokila, e un jucator important pentru ei. Jocul s-a rupt la penalty. steaua nu are de ce sa isi faca griji, nu faci asta cand castigi. Mi-a placut Steaua, mi-a placut ca echipa.

Nu este relevant debutul lui Piovaccari. A avut si el o ocazie, dar ar fi fost bine pentru moralul lui sa inscrie. Cred ca Nikolic va inscrie multe goluri sezonul asta, a fost mereu arma secreta a Stelei. Am inteles ca nu mai pleaca niciun jucator de Steaua, nu asa au spus MM si Reghecampf?", a declarat Victor Becali la finalul partidei castigate de Steaua.