Sambata 07 Aprilie 2018, 10:58

OFICIAL: Cel mai ghinionist parior din lume e din Bucuresti :) Doua penalty-uri ratate in '90+4 si '90+7. Cati bani au zburat

Pariorul a trait o seara de cosmar

Morosanu da cu pumnul IN DIRECT la ProTV si PRO X, pe 14 decembrie, in Dynamite Fighting Show! Gala incepe la PRO X de la 20:00! Morosanu se bate la PRO TV de la 23:30!

Instaleaza gratuit aplicatia Sport.ro pentru Android si iPhone: stiri de ultima ora si toate sporturile LIVE!

Un parior din Bucuresti a trait o seara de cosmar cu ochii pe laptop. A pus doua bilete identice, cu cate 50 de lei, pentru un castig total de 20.406 lei.

Din cele 12 meciuri jucate, unul singur nu i-a iesit - avea nevoie de un gol marcat de Cardiff City in partida cu Wolves, iar finalul de meci a fost agonizant.

Cardiff a primit doua penalty-uri in prelungirile meciului, in minutele 90+4 si 90+7, dar le-a ratat pe ambele. Partida s-a incheiat cu victoria oaspetilor, 0-1, spre diperarea pariorului.