Sambata 07 Aprilie 2018, 10:58

OFICIAL: Cel mai ghinionist parior din lume e din Bucuresti :) Doua penalty-uri ratate in '90+4 si '90+7. Cati bani au zburat

Pariorul a trait o seara de cosmar

FCSB - Rudar, joi, 2 august, 21:30, in direct la PRO TV!

Urmareste Sport.ro pe Instagram: cele mai tari imagini din sport!

Un parior din Bucuresti a trait o seara de cosmar cu ochii pe laptop. A pus doua bilete identice, cu cate 50 de lei, pentru un castig total de 20.406 lei.

Din cele 12 meciuri jucate, unul singur nu i-a iesit - avea nevoie de un gol marcat de Cardiff City in partida cu Wolves, iar finalul de meci a fost agonizant.

Cardiff a primit doua penalty-uri in prelungirile meciului, in minutele 90+4 si 90+7, dar le-a ratat pe ambele. Partida s-a incheiat cu victoria oaspetilor, 0-1, spre diperarea pariorului.