Noii CFR-isti, Viana si Dario Flores, izbiti de frig in Romania! Au venit cu ceai la vizita medicala
Pana sa dea ochii cu Dayro, Bratu sau Lazar, Viana a avut tare de tras... la bicicleta, care l-a obosit destul de mult.
"A fost un pic dificil pe bicicleta, dar m-am descurcat. Ma simt bine aici, fiindca atat colegii, cat si oamenii de la club m-au primit foarte bine si simt ca ma voi integra foarte repede la echipa. Imi place si orasul, atat cat am vazut", a spus si Viana.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News