CFR Cluj a incheiat la egalitate amicalul cu Gaz Metan Medias: 1-1! Moment amuzant in duelul zilei! Ce s-a intamplat la ora la care trebuia sa inceapa meciul

CFR Cluj gaz metan Superliga Nici n-a inceput bine meciul si la CFR Cluj e pauza! Moment amuzant in amicalul zilei! Partida CFR - Gaz Metan era programata la 16:00, dar clujenii au postat scorul pauzei la aceeasi ora
Data publicarii: Joi 07 Ianuarie 2021, 16:09
Data actualizarii: Joi 07 Ianuarie 2021, 17:21

CFR Cluj au jucat un meci amical in compania celor de la Gaz Metan Medias.

UPDATE 17:00: Meciul dintre CFR Cluj si Gaz Metan Medias, care a inceput la ora 15:00, s-a incheiat cu scorul de 1-1. Pereira a deschis scorul pentru clujeni, iar Ciocan a restabilit egalitatea cateva minute mai tarziu.

Partida a avut loc la baza Napoca.

Partida era programata sa inceapa de la ora 16:00, dupa cum au anuntat mediesenii pe pagina lor oficiala de Facebook.

Cu toate acestea, meciul pare sa fi inceput mai devreme, deoarece pe contul oficial de Instagram al clujenilor a aparut scorul pauzei cu cateva minute inainte de ora 16:00.

"0-0 la pauza!

Campioana noastra joaca la aceasta ora un amical cu Gaz Metan Medias, iar la pauza scorul partidei este 0-0!