MM, in genunchi dupa egalul cu Sportul: "Mi-e JENA sa mai ies din casa! Mai jos de atat nu se poate!"

MM Stoica Steaua Superliga
Data publicarii: Duminica 25 Septembrie 2011, 19:29
Data actualizarii: Duminica 25 Septembrie 2011, 19:33

Sportul 0-0 Steaua / MM Stoica e extrem de dezamagit dupa egalul Stelei cu Sportul, al treilea meci fara victorie al echipei lui Ronny Levy.

"Nu ma gandeam ca nu castigam aici. Am jucat ce ne-am propus doar 20 de minute. Nu e ceea ce vrem, chiar daca am avut ocazii multe. Nu e momentul sa cautam scuze. Asta nu e Steaua pe care o dorim. Mi-as dori ca baietii sa simta macar un sfert din amaraciunea pe care o simt eu si jena pe care o am. Mi-e jena sa ies din casa. Asta e viata noastra, trebuie sa traversam si perioade de genul asta.

Regret ca fanii au ales sa ironizeze echipa cand avea nevoie de ei mai mult ca niciodata, dar inteleg pe undeva faptul ca sunt si ei amarati ca echipa pe care o iubesc nu reuseste sa le ofere satisfactii decat in Europa. Nu mai vorbim de primul loc, suntem pe locul 9-10, nici nu mai stiu. Cum sa ne mai gandim la titlu. Mai jos de atat nu se poate", a declarat MM Stoica dupa meciul cu Sportul.