Steaua nu mai joaca NIMIKOLIC! Iancu isi salveaza echipa de la inca o rusine cu un gol in minutul 90! Vezi toate fazele din Severin 1-1 Steaua:

Steaua Liga 1 severin Superliga
Data publicarii: Duminica 26 Mai 2013, 18:35
Data actualizarii: Duminica 26 Mai 2013, 20:55

Steaua revine in minutul 90 si egaleaza la Severin, dupa un meci in care stelistii s-au intrecut in ratari!

SEVERIN: Hotoboc - Dananae, Tataru, Asanovici, Djalilov - Hasanovic, D. Stoica - Brata, Vranjkovic, M. Roman - Neacsa
Rezerve: Panagopoulos, Tole, G. Toba, Poiana, Biris, Balau, Fruntelata

Steaua: Tatarusanu - Georgievski, Szukala, Filip, Latovlevici - Bourceanu, Pintilii - Popa, Rusescu, Tanase - Rocha
Rezerve: Cojocaru, Parvulescu, G. Iancu, M. Costea, Rapa, Nikolic

Cartonese galbene ... Hasanovici, Georgievski, Pintilii, Rocha, Rusescu, Vranjkovic

FINAL

Min 90: GOOOOOOOOL Steaua! Iancu marcheaza cu un sut din marginea careului!

Min 86: Neacsa scapa singur spre poarta insa Cojocaru scoate senzational cu genunchiul!

Iese Brata, intra Balau

Min 83: Bara pentru Rusescu, care intra in Hotoboc! Portarul Severinului a ramas la pamant

Min 77: Rusescu rateaza 2 ocazii in acelasi minut. Golgheterul Stelei nu mai stie sa inscrie!

Min 72: Nikolici trimite in tribune cu un sut de la 25 de metri

Min 67: Hotoboc isi face KO un coleg care era sa trimita mingea in propria poarta

Min 61: Rusescu nu reuseste sa inscrie din 6 metri, singur cu portarul!

Iese Tanase, intra Nikolici

Min 55: Dubla ocazie pentru Steaua! Latovlevici si Adi Popa nu reusesc sa il invinga pe Hotoboc!

Min 53: Dorel Stoica centreaza bine pe 6 metri insa Brata nu reuseste sa impinga mingea in poarta

Min 47: Rusescu trage la coltul lung din 16 metri, Hotoboc respinge in corner insa arbitrul da aut de poarta

Min 46: Incepe a doua repriza. Reghe il schimba pe Tatarusanu cu Cojocaru

PAUZA

Min 42: Steaua nu isi gaseste ritmul la Severin desi Reghe a bagat in teren prima echipa.

Min 35: Prima ocazie pentru Steaua, Tanase trimite din 6 metri insa Hotoboc reuseste sa respinga miraculos.

Min 29: Tatarusanu scoate inca un sut bun al oltenilor!

Iese Filip intra Iancu

Min 25: GOOOOOOOOOOOOOL Severin!!! Roman deschide scorul la Severin!!!

Min 20: Oltenii au inca o faza buna de atac, mingea respinsa de Filip in Vranjkovic  trece putin pe langa poarta.

Min 17: Vranjkovic trage de la 20 de metri peste poarta lui Tatarusanu! Steaua nu reuseste sa lege o faza de atac.

Min 11: Contraatac perfect al Severinului insa Tatarusanu scoate fantastic sutul din 10 metri al lui Neacsa

Min 5: Bourceanu centreaza din lovitura libera, Rocha trece pe sub minge in 6 metri!

Min 1: Stelistii intra pe teren cu un banner pe care scrie: "ATENTIE, CEDO ...5 > 3", cu referire la procesul in care Gigi Becali a fost condamnat la 3 ani de inchisoare dupa ce a fost achitat de 5 judecatori.