Concordia - Voluntari 1-3! Chiajna a deschis scorul, oaspetii au revenit incredibil in doar cateva minute

astra hermannstadt liga 1 etapa 25 Superliga
Live Blog
LIGA 1
Data publicarii: Luni 25 Februarie 2019, 21:53
Data actualizarii: Luni 25 Februarie 2019, 21:54

Comentam impreuna meciurile etapei a 25-a din Liga 1 pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro

19:37 25 Feb

LIVE CONCORDIA - FC VOLUNTARI 1-3

Min 87 GOL Voluntari! Gadze reuseste cel mai frumos gol al meciului: sut plasat perfect pe coltul lung.
Min 77 GOL Voluntari! Balaur inscrie, iar Voluntari intoarce scorul in doar 7 minute.
Min 71 GOL Voluntari! Tudorie egaleaza rapid, dupa doar cateva secunde!
Min 70 GOL Concordia! Moussa deschide scorul! E primul sau gol in Liga 1!

Echipele de start:

Concordia: Caparco - Joao Meira, Koutroumpis, Cadamuro, A. Radu - Gorobsov, Ropotan - Gradinaru, Cristescu, Nivaldo - Alexe
Rezerve: Greab, Barboianu, Fota, Ivanovici, Albu, Marc, Moussa

Voluntari: Vatca - Krasniqi, Balaur, Armas, Al. Vlad - Rauta, Signorelli - I. Gheorghe, Laidouni, Gadze - Tudorie

Rezerve: Petrariu, Hodorogea, Leasa, Miranda, Capatina, Deac, Balan

16:46 24 Feb

BOTOSANI - GAZ METAN 1-1

- Final -

Min 73. Ocazie imensa pentru Gaz Metan! Fofana trimite puternic cu capul dupa un corner, insa portarul intervine fabulos.

- Pauza -

Min 41. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL BOTOSANI! Fulop egaleaza dupa numai 3 minute!

Min 38. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GAZ METAN! Iulian Cristea deschide scorul!

FC Botosani: Fraisl - Soiledis, Burca, Miron, Dumitras - Ongenda, Karaboue - Golofca, Fulop, Fabbrini - Roman
Rezerve: Anca-Trip, Chindris, Patache, Oaida, Tarsa, Papa, Bus

Gaz Metan: Plesca - Cretu, Cristea, Diallo, Ivanov - Fofana, Luis Aurelio - Olaru, Chamed, David Caiado - Rondon

Rezerve: Yazalde, Mailat, Jica, Ely Fernandes, Romeo, Pleasca, Ricardo Batista

16:52 23 Feb

ASTRA - HERMANNSTADT 1-0

Min 49. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ASTRA! Butean deschide scorul cu un sut superb la coltul lung!

Astra: Lazar - Butean, Erico, Cestor, Belu - Llullaku, Rosu, Romario, Begue - Zoua, Alibec
Rezerve: Miguel Santos, Crisan, Trusescu, Biceanu, Gheorghe, Balaure, Hambo

Hermannstadt: Cabuz - Matel, Pirvulescu, Dandea, Mijuskovic, Tatar - Petrescu, Dalbea, Popovici - Blanaru, Offenbacher

Rezerve: Dumitriu, Pamfile, Tsoumou, Lendric, Jazvic, Stoica, Niga

16:49 23 Feb