Partida s-a incheiat in minutul 103!!!

Concordia Chiajna a invins-o cu 2-1 pe Farul in etapa a 3-a din Liga a doua dupa doua reusite fantastice ale lui Paun si Ciucureanu. Concordia a castigat chiar daca a jucat in 10 inca din minutul 26. Meciul s-a incheiat insa cu un nou moment incredibil dupa cel de sambata cand un jucator a fost trimis inapoi pe banca pentru ca a vrut sa intre cu tricoul gresit!

Autorul primului gol, Ionut Paun a suferit o accidentare serioasa la gat dupa e un adversar a cazut peste el si a fost nevoie de interventia ambulantei. Paun a primit ingrijiri medicale si i-a fost montat un guler cervical. Paun a fost urcat in salvare insa aceasta a ramas pe teren inca 2 minute, nevand sofer! Cand acesta a aparut, a inceput sa completeze foaia de parcurs!

Ambulanta a plecat spre spital dupa inca un minut iar partida a putut fi apoi reluata! Au fost mai bine de 8 minute de pauza iar meciul a fost prelungit pana in minutul 103!

• Liga a doua din Romania, scena celor mai nebune momente! Meciul Concordia - Farul a fost intrerupt dupa ce soferul A UITAT SALVAREA pe teren cu jucatorul inauntru! FOTO

Ciclonul din Marea Neagră aduce inundații în România. În Galați, oamenii au ieșit cu barca pe străzi