Kapetanos l-a egalat pe Danciulescu inainte de derby! Steaua a marcat un sfert din goluri pe final de meci!

Data publicarii: Sambata 02 Mai 2009, 09:29
Data actualizarii: Sambata 02 Mai 2009, 09:41

Kapetanos este golgheter la Steaua si a urcat pe locul 5 in Liga 1 in topul celor mai buni marcatori cu 10 reusite la fel ca si dinamovistul Danciulescu!

Grecul care a marcat un sfert din golurile Stelei a dat aseara lovitura din nou! Ca de obicei in acest campionat, Kapetanos a iesit la rampa abia pe final de meci, in minutul 84 atacantul grec marcand pentru 5-0 cu o lovitura de cap din centrul careului dupa o centrare excelenta a lui Razvan Ochirosii!

Kapetanos are 10 goluri la Steaua dintre care 7 marcate dupa minutul 80! Kapetanos a adus o moda moda  in Ghencea: Stelei ii place sa-si tina fanii si conducerea in tensiune si marcheaza cele mai multe goluri pe final de meci!

Statistica minutelor in care marcheaza Steaua!

Min 0-10 : 13.51% (5 goluri)
Min 10-20 0% (0)
MIn 20-30 8.11% (3)
Min 30-40 10.81% (5)
Min 40-50 10.81% (5)
Min 50-60 10.81% (5)
Min 60-70 8.11% (4)
Min 70-80 5.41% (2)