Gigi Becali: "La Cluj nu ma mai duc nici daca joaca Steaua finala Ligii acolo!"
"La Cluj, nu pot sa am proces, pentru ca mie mi-e frica sa ma duc. In Cluj nici nu calc. 25 de ani de acum incolo mi-e frica sa ma duc.".
"Nu ma duc, mie- frica. Pai vrei sa ma omoare acolo la Cluj, ce naiba?!", a spus Gigi Becali.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News