DINAMO A LUAT BATAIE DE LA UNIREA URZICENI!

Data publicarii: Sambata 30 Iunie 2007, 13:39
Data actualizarii: Sambata 30 Iunie 2007, 13:39
DINAMO PIERDE RAZBOIUL CU MEME STOICA!

Finala Cupei de Vara, dintre Dinamo si Urziceni a inceput cu o intarziere de 20 de minute, pentru ca jucatorii sa se poata odihni mai mult. Cele 90 de minute nu au fost de ajuns pentru a decide castigatoarea patrulaterului. Cu toate ca Dinamo a condus cu 3-1 la pauza, Unirea a revenit si in numai 5 minute a egalat scorul de pe tabela.

Dupa executarea loviturilor de la 11 metri, Unirea a reusit sa castige Cupa de vara, cu scorul final de 6 - 7.

Dinamo a inceput cu Lobont, Blay, Moti, Nastase, Musat, Ropotan, Cristea, Chiacu, Opirita, Bratu, Danciulescu.

Gol Unirea Urziceni!! MIN3: Oprita l-a scapat din marcaj pe Danalache, permitandu-i acesta sa inscrie!

Gol Dinamio: Bratu marcheaza in minutul 23!

Gol Dinamo! Musat marceaza dupa un schimb de pase cu Danciulescu!

Gol Dinamo! Hristu Chiacu marcheaza in minutul 38 primul gol pentru noua sa echipa.

Gol Unirea Urziceni! Bogdan Mara marcheaza in minutul 72

Penalty pentru Unirea Urziceni! Blay il fauteaza pe Constantin in minutul 77. Daniel Munteanu egaleaza!