"Cine e asta, smardoiul de serviciu?!" DRACULA Bornescu a fost luat la pumni dupa ce l-a muscat pe Bawab! Explicatia unui gest incredibil
![Cine e asta, smardoiul de serviciu?! DRACULA Bornescu a fost luat la pumni dupa ce l-a muscat pe Bawab! Explicatia unui gest incredibil Mircea Bornescu Petrolul Ploiesti thaer bawab](https://res.sport.ro/assets/sport/2013/05/30/image_galleries/180485/cine-e-asta-smardoiul-de-serviciu-dracula-bornescu-a-fost-luat-la-pumni-dupa-ce-l-a-muscat-pe-bawab-explicatia_size6.jpg)
►Cupa sus, Romania! Castiga AICI bilete la finala Cupei, PETROLUL - CFR, sambata 20:45, in direct de pe National Arena la PRO TV si Voyo.ro!
Bornescu a asteptat pana in ultima etapa ca sa le ofere fanilor faza campionatului! Nu printr-o parada de senzatie, ci printr-o iesire care i-a lasat interzisi pana is pe colegii lui! Bornescu l-a muscat de umar pe Bawab, care a trebuit sa apeleze la pumni pentru a scapa din dintii portarului de la Petrolul!
Antrenorul lui Gaz Metan, Gigi Multescu, si-a certat jucatorul pentru ca a ripostat. Bawab s-a aparat cu pumnii in incercarea de a scapa!
"Banca tehnica a Petrolului a fost foarte agitata, cred ca asta s-a transmis si in teren. La faza dupa care s-a declansat nebunia nu inteleg ce cauta Bornescu acolo? Bawab s-a prabusit, venea targa, il scotea afara si cu asta basta. Ce treaba avea Bornescu acolo? De ce s-a bagat? E smardoiul de serviciu sau cum? Bawab nu mai scapa din dintii lui, i-a dat niste pumni ca sa poata sa iasa de acolo. Eu l-am certat ca l-a pocnit, dar mi-a zis ca nu ii mai dadea drumul si ca trebuia sa-i faca ceva! N-a avut cum sa scape decat asa!", a spus Multescu la Sport.ro.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News