Borcea: "Moti si Lobby nu pleaca!" Superliga Borcea: "Moti si Lobby nu pleaca!" SPORT.RO Data publicarii: Data actualizarii: Cristi Borcea nu vrea sa renunte la Moti si Lobont, mai ales dupa jocul reusit al dinamovistilor in fata echipei franceze, Nantes. Adaugă Sport.ro ca sursă preferată TAGS: Dinamo "Nantes e o echipa foarte buna. Ne intereseaza mai putin rezultatele, ci sa formam o echipa competitiva. Avem o echipa competitiva. Moti si Lobont nu vor pleca de la Dinamo", a declarat Borcea. Articol recomandat de stirileprotv.ro Emma Watson, apariție rară în cadrul unui eveniment din Londra. Cum s-a afișat actrița din Harry Potter | GALERIE FOTO Adaugă Sport.ro ca sursă preferată Urmăriți SPORT.RO și pe Google News