Becali va fi extrem de FURIOS! Florin Costea si-a sfidat colegii dupa ce a aflat ca Iliesta nu-l baga cu Rapid! Cum a reactionat!

Florin Costea Steaua Superliga
Data publicarii: Luni 24 Octombrie 2011, 21:51
Data actualizarii: Luni 24 Octombrie 2011, 22:23

Florin Costea n-a mai fost titular la Steaua, dupa dezastrul cu Maccabi Haifa.

Florin Costea s-a incalzit timp de 40 de minute in asteaptarea momentului de a intra pe teren cu Rapid pe National Arena. Steaua avea sansa sa atace pe final, dupa eliminarile dictate de Alexandru Tudor. Ilie Stan i-a bagat insa pe Radut si Nikolici iar Florin Costea a decis sa plece inca din minutul 80 la vestiar fara sa mai urmareasca finalul meciului in care colegii sai se chinuiau sa dea lovitura. Acestia nici n-au mai reusit iar derby-ul s-a incheiat la egalitate, scor 0-0.

"A zis bine cine mi-a zis sa nu il iau pe Florin, ca o sa creada Mihai ca il tine fra-su in teren! E un mascarici pe teren. Ilie Stan Aa gresit ca nu l-a bagat pe Florin Costea si l-a bagat pe Nikolic", a declarat Gigi Becali imediat dupa meci.