Becali in CULMEA fericirii: "Paszkany sa UITE de titlu! Suntem prea puternici!" AROGANTE dupa victoria din derby:

Gigi Becali Rapid Steaua Steaua - Rapid Superliga
Data publicarii: Luni 24 Septembrie 2012, 22:42
Data actualizarii: Luni 24 Septembrie 2012, 22:44

Steaua 1-0 Rapid / Bourceanu l-a dus pe Becali in Rai cu un gol marcat in minutul 96!!!

"Paszkany sa uite titlul, cat traiesc eu suntem prea puternici! Fotbalul curata venele! Am simtit o incarcatura de energie cand a dat Bourceanu gol. Ati vazut filmul ala cu Nemuritorul? Asa am sitmt eu, ca m-am scurs de energie, apoi au intrat flacari in mine, ca un leu eram!

Avem si valoare, si fizic, si viteza si forta! Chiar ma enervasem ca da a dat arbitrul 5 minute de prelungire. Mi-era teama de un ghinion! Scapa unul si iti da gol. Voiam sa se termine, era bine oricum. Dar acum sunt 10 puncte de ti, 9 de unguri. 10 puncte si fata de caini. Gata, la revedere", a declarat Gigi Becali.