Juventus Bucuresti a distrus-o timp de o repriza pe Fener cu Van Persie si Valbuena in echipa! 3-0! Ce gol IREAL a dat Juventus

Juventus Bucuresti Superliga
Data publicarii: Sambata 08 Iulie 2017, 19:04
Data actualizarii: Sambata 08 Iulie 2017, 19:56

Juventus Bucuresti a facut cea mai buna repriza din istoria ei contra supercampioanei din Turcia, Fenerbahce!

Juve a condus-o cu 3-0 la pauza pe Fener in amicalul care incheie stagiul de pregatire al echipei lui Oprita. Bucurestenii au marcat prin Musca, Bajenaru si Ciprian Petre. Ultimele doua goluri l-au pus intr-o lumina teribila pe Volkan, fostul titular din poarta nationalei Turciei. Din echipa de start a lui Fener au facut parte Van Persie si Valbuena.

Dupa reluare, Fener a revenit pe tabela si a marcat de doua ori in 10 minute prin Mehmet Ekici, insa Juventus s-a impus cu 3-2.