Imaginea de la Soci care a cucerit intreaga lume. Chipul acestei campioane emotioneaza instant. A izbucnit in lacrimi cand a vazut cine e pe locul 2

JO Soci Justine Dufour-Lapointe JO Soci 2014
Data publicarii: Luni 10 Februarie 2014, 17:45
Data actualizarii: Luni 10 Februarie 2014, 18:06

► Luni, LIVE de la Tribunal la Sport.ro, www.sport.ro si m.sport.ro: Dosarul Transferurilor, episodul 66! Final de Dosar?

Justine Dufour-Lapointe a reusit sa castige medalia de aur la schi freestyle! La doar 19 ani, frumoasa canadianca a oferit un moment superb in care s-a urcat pe podium. Momentul a fost cu adevarat emotionant pentru ca argintul a fost castigat de sora ei, Chloe. Sora celor doua, Maxine, a terminat si ea concursul pe locul 12.

Extrem de fotogenica, Justine a impresionat pe toata lumea, imaginea cu ea plangand fiind preluata pe site-urile de socializare