Doua goluri DIRECT din corner in acelasi meci, la 3 minute distanta! FANTASTIC: cum s-a marcat in Bologna - Fiorentina
Duminica 04 Februarie 2018, 17:40

Bologna - Fiorentina va intra in istoria Serie A!

Finala Champions League: Real Madrid - Liverpool, sambata, 26 mai, 21:45, in direct la PRO TV!

Finala Cupei Romaniei: duminica, 27 mai, in direct la PRO X: Craiova - Sibiu, ora 21:00! De la 17:00 se joaca finala Romaniei la U19, Steaua - Dinamo!

Primele doua goluri ale meciului s-au marcat direct din corner in decurs de doar 3 minute! Primul a inscris Veretout pentru Fiorentina in minutul 41. Apoi, chiar inainte de pauza, chilianul Pulgar a lovit prin exact acelasi procedeu, cu o executie superba!

Bologna - Fiorentina s-a terminat 1-2. Chiesa a inchis tabela in minutul 77.

MJ propune blocarea radiocomunicaţiilor în penitenciare: Nu s-a reuşit eliminarea convorbirilor