VIDEO REZUMATE: Meci URIAS in fata tribunelor goale: Legia 3-3 Real! Tottenham 0-1 Leverkusen, Juventus 1-1 Lyon, Dortmund 1-0 Sporting! Toate golurile sunt AICI

23:41 02 Nov
Rezultatele finale si marcatorii serii in Champions League!

23:33 02 Nov
Sevilla, doua goluri in 7 minute cu Dinamo Zagreb. Scorul e acum 4-0!

23:32 02 Nov
Juventus, egalata in finalul meciului de la Torino cu Lyon! Tolisso inscrie! 1-1!

23:31 02 Nov
Real revine in meci dupa numai doua minute! Kovacic face 3-3! Meci superb la Varsovia!

23:26 02 Nov
GOOOOL LEGIA! Revenire fabuloasa pentru polonezi, care joaca in fata unui stadion gol! Legia are 3-2 in minutul 83!

23:13 02 Nov
Sevilla are 2-0 cu Dinamo Zagreb!

23:11 02 Nov
GOOOL LEVERKUSEN pe Wembley! Kampl a marcat pentru 0-1!

23:00 02 Nov
Surpriza la Varsovia! 2-2! Super executie a lui Radovic!

22:42 02 Nov
Perioada senzationala pentru Adrien Silva la Porto. Probabil un transfer de cel putin 40 de milioane de euro vara viitoare. :)

22:37 02 Nov
Rezultate la pauza in Champions League:

22:35 02 Nov
Revine golgeterul Falcao?! Al doilea gol intr-o repriza pentru varful columbian! 3-0 pentru Monaco la pauza, in meciul cu TSKA Moscova!

22:27 02 Nov
Porto are 1-0 cu Brugge!

22:26 02 Nov
Gol MINUNAT marcat de Legia, cu un sut de la marginea careului direct in vinclu, dupa o actiune personala superba! 1-2 in minutul 40!

22:21 02 Nov
GOOOL BENZEMA! Executie frumoasa, din careu, dupa o pasa perfecta! Real are 2-0 la Varsovia!

22:18 02 Nov
Si Sevilla conduce pe teren propriu, cu Zagreb!

Falcao face 2-0 pentru Monaco dupa 28 de minute de joc!

22:01 02 Nov
Monaco are 1-0 cu TSKA Moscova!

22:00 02 Nov
Doua goluri la distanta de cateva secunde! Higuain a marcat din penalty pentru Juventus, Adrian Ramos a inscris cu o super lovitura de cap pentru Borussia Dortmund!

21:50 02 Nov
Gareth Bale a marcat un gol FENOMENAL pentru Real in primul minut al meciului cu Legia! SENZATIONAL!

IL VEZI AICI!

21:44 02 Nov
Meciul 100 pentru Gianluigi Buffon in Champions League!

20:41 02 Nov
Wembley e gol, iar fanii lui Leverkusen au venit mai devreme pe stadion si fac o atmosfera senzationala :)

17:34 02 Nov