VIDEO Cum marcheaza pustii Barcelonei? Vezi un super sut la vinclu care l-a impresionat pe Hagi!

Data publicarii: Marti 10 August 2010, 21:08
Data actualizarii: Marti 10 August 2010, 21:23

Primul meci - prima surpriza la cel mai tare turneu de juniori din Romania - Talent Cup! Viitorul Barcelonei a fost batut de turcii de la Galatasaray cu 2-1! Dar s-au batut si penalty-uri!

Micii extraterestri au fost luati tare de turci - care au deschis scorul dupa 20 de minute si au mai marcat o data inainte de pauza.

Viitorul Barcelonei s-a consolat cu cel mai frumos gol al meciului - un sut in vinclu. Sub ochii lui Hagi, pustii nu s-au menajat deloc - un jucator al Galatei a luat rosu dupa o intrare tare la un adversar.

Chiar daca a fost 2-1 s-au batut si penalty-uri, pentru puncte care vor conta la finalul turneului. Galatasaray a castigat si batalia penalty-urilor cu 4-3.