UMILINTA ISTORICA pentru Super Dan: 4 goluri intr-o repriza! Moment rusinos pentru Petrescu! ZIUA care i-a schimbat cariera! Video Rezumat!

Dan Petrescu Dinamo Moscova Spartak Moscova Fotbal extern
Data publicarii: Sambata 27 Iulie 2013, 14:23
Data actualizarii: Sambata 27 Iulie 2013, 20:17

►Hai, Neymar, haide! Tiki-TATA te asteapta! Lechia - Barca, marti 21:45, IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro!

Dinamo Moscova a fost condusa cu 4-0 in meciul cu rivala Spartak.

Primul gol intrat in plasa portii lui Dinamo Moscova a venit in minutul 7, cand a marcat Jurado. Al doilea a venit in doar cinci minute - Yakovlev (min. 12). Pana la pauza e deja 0-3 pe teren propriu, cei de la Spartak marcand inca o data - prin Emenike (min. 30).

Ultima bomba, de la peste 25 de metri, a venit de la Jurado, in minutul 42, si scorul a devenit 0-4!

Pana la urma, si Dinamo a marcat - Voronin, din penalty, in minutul 80 ---- AICI VIDEO REZUMAT

Situatia e extrem de tensionata la Moscova, acolo unde Petrescu a facut crize de nervi pe banca, a lovit sticlele cu apa, furios pe gafele apararii sale.

Aceasta infrangere este cea mai grea din cariera lui Dan Petrescu: el nu a incasat niciodata patru goluri intr-o singura repriza.