E fara indoiala parada anului: Lloris, 4 INTERVENTII in 3 SECUNDE | VIDEO IREAL

Vineri 12 Octombrie 2018, 14:14

Hugo Lloris a avut o parada spectaculoasa in meciul amical cu Islanda.

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Portarul campioanei mondiale a avut o interventie fantastica in minutul 38: a intervenit de patru ori salvator, in aceeasi faza, in decurs de trei secunde.

Interventia lui Lloris a ajutat campioana mondiala sa scape de o rusine uriasa. Islanda a condus Franta cu 2-0 pana in minutul 86. Un autogol al lui Holmar Orn Eyjolfsson si reusita lui Mbappe din penalty au facut ca meciul sa se termine la egalitate, scor 2-2.

Tudorel Toader anunță declanșarea procedurii de numire a unui nou procuror general