Nebunie la Sevilla! Valencia a fost distrusa in 3 minute si asteapta o minune in retur! VIDEO Sevilla 2-0 Valencia

Data publicarii: Vineri 25 Aprilie 2014, 14:10
Data actualizarii: Vineri 25 Aprilie 2014, 14:17

Spectacol total pe Sanchez Pizjuan in Sevilla - Valencia! Primul gol al meciului a fost marcat spectaculos de M'Bia, insa reluarile au aratat ca mijlocasul Sevillei se afla intr-o pozitie clara de offside!

Gazdele au jucat turul semifinalei din Europa League in doar 3 minute. M'Bia a deschis scorul in minutul 33, apoi Bacca a majorat diferenta in minutul 36. Valencia a atacat disperata in partea a doua, insa n-a putut nici macar sa reduca din diferenta!

Returul de pe Mestalla se anunta exploziv. Dupa ce a intors un 3-0 cu Basel, echipa lui Juan antonio Pizzi anunta razboi total la Valencia!