Liverpool, "blocata" la Bucuresti!

Liverpool Unirea Urziceni Europa League
Data publicarii: Miercuri 24 Februarie 2010, 16:37
Data actualizarii: Miercuri 24 Februarie 2010, 17:01

Liverpool ar putea ramane blocata in Romania, in cazul in care meciul cu Unirea Urziceni va intra in prelungiri, joi seara, de la 20.00, la ProTV si pe www.sport.ro.

Delegatia lui Liverpool si-a rezervat bilete de avion joi, de la 23.30, la aeroportul Baneasa. Planurile acestora pot fi date peste cap de un meci istoric al campionilor Romaniei. In cazul in care meciul va merge in prelungiri, englezii vor ramane fara avion. Dupa ora 12.00, zborurile sunt oprite pe Baneasa. Oamenii lui Benitez vor trebui sa doarma la noi in tara iar tot programul ar fi dat peste cap. Partida tur de pe Anfield s-a incheiat cu victoria lui Liverpool, scor 1-0, gol N'Gog, in minutul 83.

Unirea Urziceni - Liverpool este in direct, joi seara, de la ora 20.00, la ProTV si pe www.sport.ro.