VIDEO Lech Poznan - Fiorentina 1-4 a fost LIVE pe VOYO. Toate rezultatele partidelor din Conference League.

Europa League Conference League West Ham Europa League
Data publicarii: Joi 13 Aprilie 2023, 23:59
Data actualizarii: Vineri 14 Aprilie 2023, 00:01

Joi, 14 aprilie, s-a desfășurat turul sferturilor Conference League.

Cele mai tari partide din Europa și Conferece League se văd în direct pe PRO Arena și VOYO.ro! Feyenoord Rotterdam - AS Roma și Manchester United - Sevilla sunt partidele-cap de afiș, care vor fi LIVE pe PRO ARENA de la orele 19:45 și, respectiv, 22:00, însă și pe VOYO.ro avem partide pe măsură.

Duelul dintre KAA Gent și West Ham United (Conference League) se vede pe platformă de la 19:45, în timp ce de la 22:00 avem Juventus Torino - Sporting Lisabona și Bayer Leverkusen - Union Saint-Gilloise, ambele din Europa League, dar și meciul dintre Lech Poznan și Fiorentina din Conference League.

Conference League | Toate rezultatele

• KAA Gent - West Ham United (Conference League) 1-1 VOYO

Minutul 90+7: FINAL!

Minutul 57: GOOOL Gent! Cuypers restabilește egalitatea după o fază superbă, încheiată cu un șut din interiorul careului, cu piciorul stâng.

Minutul 45+2: GOOOL West Ham! Ings deschide scorul în prelungirile primei reprize.

• 22:00 Anderlecht - AZ Alkmaar 2-0 (Conference League)
  • 22:00 FC Basel - Nice 2-2 (Conference League)
  • 22:00 Lech Poznan - Fiorentina 1-4 (Conference League) VOYO

Minutul 90+5: FINAL!

Minutul 63: GOOOL Fiorentina! Ikone își trece și el numele pe lista marcatorilor.

Minutul 58: GOOOL Fiorentina! Bonaventura duce scorul la 3-1.

Minutul 41: GOOOL Fiorentina! Gonzalez readuce formația viola în avantaj.

Minutul 20: GOOOL Lech! Velde restabilește egalitatea.

Minutul 4: GOOOL Fiorentina! Cabral deschide scorul în Polonia.