CATERINCA ANULUI dupa seara de Europa League! Cel mai nebun moment pe care il putea trai! Ce a patit o fata care s-a uitat la primul ei meci de fotbal :)

Tottenham Hotspur Inter Milano Europa League
Data publicarii: Vineri 15 Martie 2013, 10:50
Data actualizarii: Vineri 15 Martie 2013, 10:49

AZI stim sferturile! Tragerile la sorti Europa League si Champions League sunt azi, in direct la Sport.ro de la 13:00!

Cat ghinion! S-a uitat exact la dubla care i-a pus in dificultate si pe microbisti :) Fiecare gol schimba soarta calificarii.

Un fan a povestit pe Facebook patania pe care a trait-o in seara de Europa League - povestea a devenit rapid virala pentru ca este extrem de amuzanta :)

"Asadar, iubita mea a fost in sfarsit de acord sa se uite la un meci cu mine ... Ne-am uitat Inter Milan vs Spurs aseara ..... cea mai tare faza a fost cand cei la final cei de la Inter au castigat cu 4-1 iar comentatorul a spus ca Spurs s-a calificat in urmatoarea runda .... acum a innebunit de tot" povesteste fanul :))

Tottenham reusise sa castige pe White Hart Lane insa Inter a intors rezultatul si a dus partida in prelungiri - acolo, Adebayor a reusit sa inscrie pentru Spurs ceea ce facea ca cei de la Inter sa fie nevoiti sa marcheze de 2 ori pentru a anula golul marcat in deplasare. Italienii au mai marcat in prelungiri doar o data astfel incat cei de la Tottenham au sarbatorit in ciuda unui meci extrem de slab in care au pierdut categoric cu 4-1.