Asta e ratarea ZILEI in Europa League! Max Nicu n-a dat gol din 6 metri! VIDEO!

Data publicarii: Vineri 19 Februarie 2010, 11:06
Data actualizarii: Vineri 19 Februarie 2010, 12:23
Azi la Sport.ro, 16:00 si 20:00! Ai 40 de SUPER goluri de aseara din Europa League! Toate rezumatele!

Max Nicu a fost singurul roman care n-a pierdut in europa league - Hertha a facut egal cu Benfica. Max Nicu a ratat incredibil cea mai mare ocazie de gol a nemtilor! Fara Lobont in teren, Roma a luat 3 goluri la Atena de la Panathinaikos.

N-a fost seara romanilor in Europa League. La primul sau meci pentru Hertha in 2010, Max Nicu a fost titular si a jucat o ora in meciul cu Benfica. Hertha a fost condusa inca din minutul 4, dar a egalat printr-un tontogol al lui Javi Garcia. Hertha a facut 1-1 acasa cu Benfica, dar spera sa dea lovitura in returul de la Lisabona. (Vezi VIDEO rezumatul meciului si ratarea lui Max Nicu!)

PANATHINAIKOS 3-2 AS ROMA

Roma a folosit ambii portari in duelul cu Panathinaikos, dar Lobont nu a fost nici macar rezerva. Condusa cu 1-0 si 2-1, fosta adversara a lui Dinamo din grupe, a revenit in forta si a castigat pana la urma cu 3-2. Cisse a inscris golul victoriei in ultimul minut. Rezumatele tuturor meciurilor din Europa League, sunt pe Sport.ro, astazi de la 4 dupa-amiaza.