ASALT pentru grupele E.L.: Feyenoord, Panathinaikos, Asteras, Tottenham si surpriza Qarabag sunt calificate! Vezi meciurile:
Live Blog

PLAY-OFF EUROPA LEAGUE

ASALT pentru grupele E.L.: Feyenoord, Panathinaikos, Asteras, Tottenham si surpriza Qarabag sunt calificate! Vezi meciurile:

Autor: Sport.ro
Joi 28 August 2014, 18:43
00:05 29 Aug

Scoruri si echipe calificate:

FINAL: Lokomotiv 1-4 Apollon (1-1 in tur)
FINAL: Omonia Nicosia 1-2 Dinamo Moscova (2-2)
FINAL: Neftci 1-2 Partizan (2-3)
FINAL: Metalist 1-0 Ruch Chorzow (0-0)
FINAL: Krasnodar 3-0 Sociedad (0-1)
FINAL: PAOK 4-0 Zimbru (0-1)
FINAL: Astra 0-1 Lyon (2-1)
FINAL: Hajduk 0-0 Dnipro (1-2)
FINAL: Sheriff 0-3 Rijeka (0-1)
FINAL: Rostov 0-0 Trabzon (0-2)
FINAL: Shakhtyor 0-2 PSV (0-1)
FINAL: Maccabi Tel Aviv 3-1 Asteras (0-2)
FINAL: Twente 1-1 Qarabag (0-0)
FINAL: Midtjylland 1-2 Panathinaikos (1-4)
FINAL: Feyenoord 4-3 Zorya (1-1)
FINAL: Sparta 3-1 Zwolle (1-1)
FINAL: Rapid Viena 3-3 HJK (1-2)
FINAL: Saint-Etienne 1-0 Karabukspor (0-1) (4-3 dupa pen)
FINAL: Debrecen 0-0 Young Boys (1-3)
FINAL: Zurich 1-1 Trnava (3-1)
FINAL: Torino 1-0 Split (0-0)
FINAL: Villareal 4-0 Astana (3-0)
FINAL: Tottenham 3-0 AEL (2-1)
FINAL: Nacional Funchal 2-3 Dinamo Minsk (0-2)
FINAL: Hull 2-1 Lokeren (0-1)
FINAL: Inter 6-0 Stjarnan (3-0)
FINAL: Gladbach 7-0 Sarajevo (3-2)
FINAL: Club Brugge 1-0 Grasshopper (2-1)
FINAL: Dinamo Zagreb 2-1 Petrolul (3-1)
FINAL: Legia 2-0 Aktobe (1-0)
ACUM: Rio Ave 0-0 Elfsborg (1-2)

22:59 28 Aug

Scoruri pana acum si echipe calificate:

FINAL: Lokomotiv 1-4 Apollon (1-1 in tur)
FINAL: Omonia Nicosia 1-2 Dinamo Moscova (2-2)
FINAL: Neftci 1-2 Partizan (2-3)
FINAL: Metalist 1-0 Ruch Chorzow (0-0)
FINAL: Krasnodar 3-0 Sociedad (0-1)
FINAL: PAOK 4-0 Zimbru (0-1)
FINAL: Astra 0-1 Lyon (2-1)
FINAL: Hajduk 0-0 Dnipro (1-2)
FINAL: Sheriff 0-3 Rijeka (0-1)
FINAL: Rostov 0-0 Trabzon (0-2)
FINAL: Shakhtyor 0-2 PSV (0-1)
FINAL: Maccabi Tel Aviv 3-1 Asteras (0-2)
FINAL: Twente 1-1 Qarabag (0-0)
FINAL: Midtjylland 1-2 Panathinaikos (1-4)
FINAL: Feyenoord 4-3 Zorya (1-1)
ACUM: Sparta 3-0 Zwolle (1-1)
ACUM: Rapid Viena 2-1 HJK (1-2)
ACUM: Saint-Etienne 1-0 Karabukspor (0-1)
ACUM: Debrecen 0-0 Young Boys (1-3)
ACUM: Zurich 1-0 Trnava (3-1)
ACUM: Torino 1-0 Split (0-0)
ACUM: Villareal 2-0 Astana (3-0)
ACUM: Tottenham 2-0 AEL (2-1)
ACUM: Nacional Funchal 2-2 Dinamo Minsk (0-2)
ACUM: Hull 2-1 Lokeren (0-1)
ACUM: Inter 4-0 Stjarnan (3-0)
ACUM: Gladbach 3-0 Sarajevo (3-2)
ACUM:  Club Brugge 0-0 Grasshopper (2-1)
ACUM:  Dinamo Zagreb 1-0 Petrolul (3-1)
ACUM:  Legia 1-0 Aktobe (1-0)

22:00 28 Aug

Scoruri pana acum si echipe calificate:

FINAL: Lokomotiv 1-4 Apollon (1-1 in tur)
FINAL: Omonia Nicosia 1-2 Dinamo Moscova (2-2)
FINAL: Neftci 1-2 Partizan (2-3)
FINAL: Metalist 1-0 Ruch Chorzow (0-0)
FINAL: Krasnodar 3-0 Sociedad (0-1)
FINAL: PAOK 4-0 Zimbru (0-1)
FINAL: Astra 0-1 Lyon (2-1)
FINAL: Hajduk 0-0 Dnipro (1-2)
FINAL: Sheriff 0-3 Rijeka (0-1)
FINAL: Rostov 0-0 Trabzon (0-2)
FINAL: Shakhtyor 0-2 PSV (0-1)
ACUM: Maccabi Tel Aviv 2-1 Asteras (0-2)
ACUM: Twente 1-1 Qarabag (0-0)
ACUM: Midtjylland 0-0 Panathinaikos (1-4)
ACUM: Feyenoord 2-0 Zorya (1-1)
ACUM: Sparta 1-0 Zwolle (1-1)
ACUM: Rapid Viena 2-1 HJK (1-2)
ACUM: Saint-Etienne 1-0 Karabukspor (0-1)
ACUM: Debrecen 0-0 Young Boys (1-3)
ACUM: Zurich 0-0 Trnava (3-1)
ACUM: Torino 1-0 Split (0-0)
ACUM: Villareal 0-0 Astana (3-0)
ACUM: Tottenham 0-0 AEL (2-1)
ACUM: Nacional Funchal 0-0 Dinamo Minsk (0-2)
ACUM: Hull 1-0 Lokeren (0-1)
ACUM: Inter 0-0 Stjarnan (3-0)
ACUM: Gladbach 0-0 Sarajevo (3-2)

21:17 28 Aug

Scoruri pana acum si echipe calificate:

FINAL: Lokomotiv 1-4 Apollon (1-1 in tur)
FINAL: Omonia Nicosia 1-2 Dinamo Moscova (2-2)
FINAL: Neftci 1-2 Partizan (2-3)
19.00 Metalist 1-0 Ruch Chorzow (0-0) - prelungiri
FINAL: Krasnodar 3-0 Sociedad (0-1)
FINAL: PAOK 4-0 Zimbru (0-1)
19.45 Astra 0-1 Lyon (2-1)
20.00 Hajduk 0-0 Dnipro (1-2)
20.00 Sheriff 0-2 Rijeka (0-1)
20.00 Rostov 0-0 Trabzon (0-2)
20.00 Shakhtyor 0-0 PSV (0-1)
20.30 Maccabi Tel Aviv 1-1 Asteras (0-2)
20.30 Twente 1-0 Qarabag (0-0)
21.00 Midtjylland 0-0 Panathinaikos (1-4)
21.00 Feyenoord 0-0 Zorya (1-1)

20:31 28 Aug

Scoruri pana acum si echipe calificate:

FINAL: Lokomotiv 1-4 Apollon (1-1 in tur)
19.00 Omonia Nicosia 1-1 Dinamo Moscova (2-2)
19.00 Neftci 1-1 Partizan (2-3)
19.00 Metalist 0-0 Ruch Chorzow (0-0)
19.00 Krasnodar 0-0 Sociedad (0-1)
19.15 PAOK 2-0 Zimbru (0-1)
19.45 Astra 0-1 Lyon (2-1)
20.00 Hajduk 0-0 Dnipro (1-2)
20.00 Sheriff 0-1 Rijeka (0-1)
20.00 Rostov 0-0 Trabzon (0-2)
20.00 Shakhtyor 0-0 PSV (0-1)

19:08 28 Aug

18.00 Lokomotiv - Apollon (1-1 in tur)
19.00 Omonia Nicosia - Dinamo Moscova (2-2)
19.00 Neftci - Partizan (2-3)
19.00 Metalist - Ruch Chorzow (0-0)
19.00 Krasnodar - Sociedad (0-1)
19.15 PAOK - Zimbru (0-1)
19.45 Astra - Lyon (2-1)
20.00 Hajduk - Dnipro (1-2)
20.00 Sheriff - Rijeka (0-1)
20.00 Rostov - Trabzon (0-2)
20.00 Shakhtyor - PSV (0-1)
20.30 Maccabi Tel Aviv - Asteras (0-2)
20.30 Twente - Qarabag (0-0)
21.00 Midtjylland - Panathinaikos (1-4)
21.00 Feyenoord - Zorya (1-1)
21.30 Sparta - Zwolle (1-1)
21.30 Rapid Viena - HJK (1-2)
21.30 Saint-Etienne - Karabukspor (0-1)
21.30 Debrecen - Young Boys (1-3)
21.30 Zurich - Trnava (3-1)
21.30 Torino - Split (0-0)
21.45 Villareal - Astana (3-0)
21.45 Tottenham - AEL (2-1)
21.45 Nacional Funchal - Dinamo Minsk (0-2)
21.45 Hull - Lokeren (0-1)
21.45 Inter - Stjarnan (3-0)
21.45 Gladbach - Sarajevo (3-2)
22.00 Club Brugge - Grasshopper (2-1)
22.00 Dinamo Zagreb - Petrolul (3-1)
22.00 Legia - Aktobe (1-0)
23.15 Rio Ave - Elfsborg (1-2)
 

Citeste si:
Cum s-a ajuns la scandalul de la Spitalul Foişor. Directorul nu a dat nicio explicaţie
BRAT
Modifică setările cookies