Momente incredibile pe arena din Munchen: nemtii au inceput sa plece de pe stadion in minutul 36. Imaginile care au facut inconjurul lumii

Data publicarii: Miercuri 23 Iunie 2021, 22:40
Data actualizarii: Miercuri 23 Iunie 2021, 23:02

Meciurile de la EURO 2020 sunt pe PRO TV, PRO X si pe VOYO. Meciurile se vad si pe www.sport.ro.

In minutul 36 al partidei dintre Germania si Ungaria, la scorul de 1-0 pentru echipa condusa de Marco Rossi, suporterii nemti au inceput sa paraseasca arena din cauza ploii torentiale care s-a abatut asupra orasului.

Imaginile surprinse de camerele de filmat au facut inconjurul lumii, iar membrii staff-ului de pe bancile de rezerva ale celor doua nationale au incercat sa se protejeze asa cum au putut.

Nici ceea ce s-a intamplat pe teren in prima repriza nu a reusit sa ii convinga pe nemti sa ramana in tribune, motiv pentru care fanii ungari si-au facut simtita prezenta si mai bine.

Vezi mai multe imagini in GALERIA FOTO de mai jos!