
Prima mutare de la Mondial! Italienii anunta venirea lui Falcao imediat dupa meciul cu Polonia
Se contureaza prima mutare facuta dupa acest Campionat Mondial.
Data publicarii: Luni 25 Iunie 2018, 10:23
Data actualizarii: Luni 25 Iunie 2018, 10:26
Italienii noteaza ca AC Milan este prima echipa care va muta imediat dupa incheierea Cupei Mondiale. Potrivit La Repubblica, Radamel Falcao va ajunge la AC Milan dupa ce Columbia isi va incheia aventura la turneul final.
Falcao va veni la schimb cu Andre Silva care va trece la AS Monaco. Ambii jucatori vor schimba echipele sub forma de imprumut.
Pentru Falcao ar fi astfel prima aventura in Serie A. Atacantul in varsta de 32 de ani a mai jucat in Portugalia, Spania, Anglia si Franta.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News
ARTICOLE PE SUBIECT
Agresata in timp ce transmitea live de la Cupa Mondiala! Imagini incredibile cu o jurnalista din Brazilia | VIDEO
Duminica 24 Iunie 2018, 22:15
JAPONIA 2-2 SENEGAL LIVE CUPA MONDIALA 2018 | Thriller cu 4 goluri, ambele echipe spera in continuare la calificare!
Duminica 24 Iunie 2018, 19:55
CELE MAI CITITE
120 de milioane de euro pentru noul star al fotbalului! Liverpool și Real Madrid se întrec în oferte
Miercuri 29 Iunie 2022, 19:07
FCSB - Sfântul Gheorghe 6-0. "Roș-albaștrii", fără milă în fața unei echipe din Moldova
Miercuri 29 Iunie 2022, 18:30
Marian Iancu, eliberat din închisoare! Câți ani de pușcărie a făcut fostul patron al lui Poli Timișoara
Miercuri 29 Iunie 2022, 17:19
ULTIMELE STIRI
CITESTE SI