Man City 2-1 Swansea dubla Gabriel | Leicester 0-3 Man United | Juventus 1-0 Inter

Campionate externe
Live Blog
Campionate de 5 stele
Data publicarii: Duminica 05 Februarie 2017, 15:41
Data actualizarii: Duminica 05 Februarie 2017, 23:38

Afla de pe sport.ro si m.sport.ro tot ce trebuie sa stii despre cele mai tari campionate din Europa!

22:43 05 Feb

21:51 05 Feb
Echipele de start la Juventus - Inter Milano

19:13 05 Feb
Leicester este la pamant! Inscrie si Mata
18:44 05 Feb

Ce nebunie! Man United da 2 lovituri in 2 minute pe terenul campioanei Leicester! Mkhtaryan si Zlatan au inscris

17:38 05 Feb

Meci nebun in Serie A intre Pescara si Lazio! S-au marcat 8 goluri! Radu Stefan a fost rezerva la oaspeti

17:28 05 Feb

Echipele de start la Leicester - Man United. Wayne Rooney nu se afla in lot din cauza unor probleme de sanatate

17:21 05 Feb

Incredibil! Gabriel Jesus reuseste dubla si il salveaza pe Guardiola!
17:10 05 Feb

Inca un soc pentru Guardiola! Swansea egaleaza!

16:08 05 Feb

ACUM: BRUGGE 1-0 CHARLEROI, ROTARIU INTRA PE TEREN IN MINUTUL 81!

Min 72. GOL BRUGGE!
Vossen deschide scorul cu un sut din careu

15:45 05 Feb

Milan a pierdut acasa cu Sampdoria, in aceasta etapa, 0-1. Muriel a marcat din penalty in minutul 70. Sosa a fost eliminat de la Milan in minutul 90.

15:44 05 Feb

MAN CITY 1-0 SWANSEA | Jesus deschide scorul in minutul 11

Meciurile de azi

19:03 04 Feb

Faza geniala in Everton - Bournemouth, 6-3. Barkley a inceput sa se bucure pe teren... inainte sa marcheze

18:50 04 Feb
Rezultatele de azi din Bundesliga

18:46 04 Feb
BARCELONA 3-0 BILBAO | Aleix Vidal marcheaza in minutul 67
17:56 04 Feb

BARCELONA 2-0 BILBAO | Goool Messi, min 41. A marcat din lovitura libera, din unghi, dupa o gafa de portar

17:35 04 Feb

BARCELONA 1-0 BILBAO | Gol Paco Alcacer, in min 19

17:25 04 Feb
Gardos este rezerva, acum, in Southampton cu West Ham
17:11 04 Feb
FABREGAS, GOL SUPERB | A reusit sa inscrie cu un lob fantastic. Cech a fost spectator, iar Fabregas a refuzat sa se bucure

17:05 04 Feb
ACUM LIVE SCORE

16:48 04 Feb
IPSWICH - READING, ADI POPA E REZERVA

16:26 04 Feb
Surpriza in echipa Barcelonei - Luis Suarez este rezerva!

16:21 04 Feb
Vine si golul de onoare. Giroud, cine altcineva?
16:18 04 Feb
Revansa totala pentru Chelsea dupa 0-3 in tur! Inscrie Cesc Fabregas, fostul capitan al lui Arsenal - este primul sau gol in Premier League impotriva fostei echipe
16:00 04 Feb
Partida dintre Celta Vigo si Real Madrid care trebuia sa aiba loc duminica a fost amanata! Motivul este legat de problemele de siguranta. In urma unei inspectii a stadionului s-a constatat ca furtunile din ultimele zile au provocat daune acoperisului stadionului Rio Alto Balaidos.
15:45 04 Feb

Hazard inscrie unul dintre cele mai frumoase goluri din 2017! VEZI AICI GOLUL!

14:46 04 Feb

Chelsea deschide scorul insa dupa o grava eroare de arbitraj - Alonso, cel care a marcat, l-a lovit cu cotul in saritura pe adversar insa arbitru a validat reusita VEZI AICI REUSITA

13:39 04 Feb